נמל תעופה הלסינקי

נמל התעופה של הלסינקי, הוא לא רק נמל תעופה, הושקעו כאן הרבה משאבים על איך להפוך את נמל התעופה לאטרקטיבי עבור השוהים בו והצליחו בכך בגדול, נמל התעופה של הלסינקי הוא גם מוזיאון לתעופה, יש בו גלריות לאומנות עכשווית, יש בו חנויות צעצועים ופאזלים עדכניות, יש בו מתחם מסעדות גדול ויש בו מרפסת מיוחדת בה אתם והילדים יכולים לצפות מקרוב בהמראות ונחיתות ובכל ההתרחשויות בנמל התעופה מקרוב, ללא ספק יצרו בהלסינקי את אחד מנמלי התעופה הנוחים והאטרקטיביים באירופה אם לא בעולם בכלל.

גישה מנמל התעופה לעיר וחזרה :

אוטובוס מספר 615 פועל 24 שעות ביממה ומקשר בין נמל התעופה של הלסינקי למרכז העיר, משך הנסיעה 35 דקות בלבד, בשעות הלילה מספר האוטובוס מתחלף ל 620 והוא כולל מספר עצירות נוסות בדרך, אך משך הנסיעה עדין נשמר על 35 דקות.

במונית, צפו לנסיעה של כ 30 דקות מנמל התעופה למרכז העיר הלסינקי, מוניות עוצרות ממש ביציאה מהטרמינל והן נוחות ויעילות, נסיעה למרכז הלסינקי צפוויה לעלות בין 40 ל 50 יורו.

ברכב, בנמל התעופה של הלסינקי פועלות 5 חברות השכרת רכב בינלאומיות ועוד חברה מקומית אחת, שכירת רכב היא דרך נפלאה לטייל בהלסינקי וגם לצאת לחלקים אחרים של פינלנד, מומלץ לבצע השכרת רכב באתר הבא, הוא מקשר לכל חברות ההשכרה וגם מציע מחירים מצויינים עבור ההשכרה שלכם.

  

 

 
אם אתם מצויים בטיסת קונקשן בהלסינקי או רוצים מסיבה זו או אחרת להישאר באיזור נמל התעופה של הלסינקי, מלון הילטון אירפורט הלסינקי הוא פתרון מעולה המצוי 200 מטר מהטרמינל, הוא מחובר אליו עם גשר מקורה ובנוסף מציע ארוחות בוקר החל מהשעה 03:30 לפנות בוקר, פרטים נוספים והזמנה לחצו כאן

זקוקים לעזרה בנושא העברות מנמל התעופה של הלסינקי לכל חלק בפינלנד או למרכז העיר, או עזרה בהמלצה על מלונות בהלסיקני, שילחו לנו בקשה נשמח לסייע, השרות ללא תשלום.

 


Real estate the seriously altered rolex replica sale had been the very first automated Rolex chronograph past due towards the online game, from a few 19 many years following Heuer's Calibre 11, also it required the planet through surprise. Because replica watches sale started to generate classic Rolexes and also the rolex replica uk grew to become more and more appealing, therefore as well do these products this created. Once the Rolex Daytona joined the actual 2000s, with this the actual intro from the in-house calibrerolex replica waiting around listings experienced developed in order to this kind of amounts which rolex replica sale might no more create sufficient wrist watches to satisfy need. There has been 3 various producers delivering actions for that rolex replica sale up to now Valjoux, Zenith, not to mention, Rolex on their own.